Kino

 Kino Goleniów. Dwa slowa, które mówia wszystko. 

 

 

Z miłości do kina i naszego miasta, przywracamy możliwość przeżywania historii z dużego ekranu, właśnie tutaj. Miasto, jakim jest Goleniów, rozwijające się z roku na rok coraz bardziej, tętniące życiem, powinno być dumne również z miejscowego kina, które mamy nadzieję, stanie się centrum kulturowym, nie tylko ze względu na wyświetlane filmy, ale również poprzez wykorzystanie sceny do spotkań z ciekawymi gośćmi, koncertów, itp.

Po kilkuletniej przerwie, gruntownym remoncie, modernizacji, dostosowaniu standardów do obecnych czasów, wracamy pod nowym szyldem. Goleniów to nie Warszawa, a Ina to nie Wisła, a przecież możemy być dumni z tego, co tu mamy. Wchodzimy w nowe z jakże prostym, jednak dumnie brzmiącym: Kino Goleniów. Oby stało się z biegiem czasu marką samą w sobie.

W naszym kinie jest 200 miejsc siedzących, z dostępem dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Filmy wyświetlane są w systemie K2. System zakupu biletów przez internet umożliwia wcześniejsze zaplanowanie seansu bez konieczności wychodzenia z domu lub stania w kolejkach do kasy, do czego szczerze zachęcamy.

Mamy nadzieję, że wspólnie z Państwem, Państwa uwagami, wskazówkami, czy pomysłami, na które jesteśmy otwarci i do których zachęcamy (zakładka kontakt), stworzymy obiekt na miarę Państwa i swoich oczekiwań.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i do zobaczenia!